Çorumluyuz

Birbirimizden Sorumluyuz

shadow

Hüseyin GÖRGÜLÜ (Bursa Çorumlular Derneği Başkanı)

1953 yılında Çorum ili İskilip ilçesinde doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini İskilip'te, yüksek öğrenimimi ise Gaziantep Enstitüsünde tamamlamıştır. 1976 yılında Diyarbakır Ergani Dicle Öğretmen Lisesinde basladığı öğretmenlik meslek hayatını, 2002 yılında Bursa Hocailyas İlköğretim Oklulunda emekli olarak tamamlamıştır. 2003 yılında 16 Çorum Sevdalısı ile Bursa Çorum 16, Bursa Çorum İl ve İlçeleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği kurucuları arasında yer almıştır. 2007 yılından bu yana 4 dönemdir Bursa Çorumlular Derneği Başkanı olarak görev yapmaktadır. Evli, iki kız çocuğu ve 3 torun sahibidir.

                                                                                              

Alparslan GÜZEL (Yönetim Kurulu Üyesi)

1978 yılında Çorum ili Alaca ilçesinde doğmuştur. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Alaca'da tamamlamıştır. Atatürk Üniversitesi İşletme bölümünden 2000 yılında mezun olmuş, aynı yıl İstanbul'da Gümrük ve Dış Ticaret sektöründe çalışmaya başlamıştır. 2006 yılında kendi Gümrük Müşavirliği firmasını kurmuştur. UG Gümrük Müşavirliği ile gümrük sektöründe, Selçuklu Sofrası ile gıda sektöründe faaliyette bulunmaktadır. Evli ve iki kız çocuğu babasıdır. Derneğimizde ALACA ilçemizi temsil eden yonetim kurulu üyemizdir.

                                                                                              

Celali ÇETMİ (Yönetim Kurulu Üyesi)

01.01.1980 yılında  Çorum ili Sungurlu ilçesinde doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini Sungurlu'da, Üniversite öğrenimini ise Uludağ Üniversitesi Doğalgaz ve Mekanik Tesisat Bölümünde tamamlamıştır. Bir müddet doğalgaz sektöründe çalıştıktan sonra 2006 yılında Bursagaz yetkili firması olarak Uludağ Mühendislik San. Tic.Ltd. Şti kurmuştur. Halen firma olarak doğalgaz sektöründe mekanik tesisat, yangın tesisat ve taahhüt işleri alanında hizmet vermektedir. Evli ve bir kız bir erkek babasıdır. Derneğimizde SUNGURLU ilçemizi temsil eden yonetim kurulu üyemizdir.

                                                                                              

İrfan AY (Yönetim Kurulu Üyesi)

                                                                                              

İrfan IRIS (Yönetim Kurulu Üyesi)

                                                                                              

Mustafa CİVAN (Yönetim Kurulu Üyesi)

1973 yılında Çorum ili Osmancık ilçesi Sütlüce köyünde doğmuştur. İlköğreti Sütlüce İlkokulunda, Ortaöğretimi Çampınar Köyünde, Lise öğrenimini ise Osmancık Endüstri Meslek lisesinde okumuştur. 1995 yılında Bursa'ya yerleşmiş, nakliyat işlerinde faaliyet göstermektedir. 2007 yılından buyana kurmuş olduğu Civan Nakliyat firmasında faaliyet göstermektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır. Derneğimizde OSMANCIK ilçemizi temsil eden yonetim kurulu üyemizdir.

                                                                                              

Osman Atalay AKMAN (Yönetim Kurulu Üyesi)

1976 yılında Ankara'da doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara'da tamamlamıştır. 1994 yılı içerisinde Hava Kuvvetleri Komutanlığında astsubay rütbesiyle göreve başlamış, 1996-2000 yılları arasında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirmiştir. 2002 yılnda Hava Kuvvetleri Komutanlığı tarafından teğmen rütbesine nasbedilmiş, 2015 yılına kadar Hava Kuvvetleri Komutanlığının değişik birliklerinde Hukukçu Subay olarak görev yapmıştır. Ayrıca 2005-2007 yılları arasında Kırıkkale Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. 01 Eylül 2015 tarihinde Hava Kuvvetleri Komutanlığından binbaşı rütbesiyle emekli olmuştur. Halen Bursa Barosu levhasına kayıtlı kendisinin kurmuş olduğu AKMAN Hukuk Bürosunda serbest avukat olarak çalışmaktadır. Evli ve 3 kız çocuğu babasıdır. İyi derece ingilizce bilmektedir. Derneğimizde İSKİLİP ilçemizi temsil eden yonetim kurulu üyemizdir.

                                                                                              

Şerafettin AKSARI (Yönetim Kurulu Üyesi)

                                                                                              

Ünal PEKER (Yönetim Kurulu Üyesi)

                                                                                              

Veysel GÖKTÜRK (Yönetim Kurulu Üyesi)

Derneğimizde UĞURLUDAĞ ilçemizi temsil eden yonetim kurulu üyemizdir.

                                                                                              

Veysel TOPALOĞLU (Yönetim Kurulu Üyesi)